2. adventna nedelja, 8. december 2013 – BREZMADEŽNO SPOČETJE DEVICE MARIJE

BREZMADEŽNO SPOČETJE DEVICE MARIJE – 8. december

• 19.00 – pri maši poje OKTET SUHA iz avstrijske Koroške, ki bo po maši izvedel krajši KONCERT ADVENTNIH PESMI v organizaciji Društva slovensko – avstrijskega prijateljstva – lepo vabljeni!

PONEDELJEK, 9. december

• 19.45 – začetek postavljanja jaslic: prosimo za pomoč pri prenašanju materiala iz podstrešja v cerkev!

TOREK, 10. december

SREDA, 11. december

• 18.00 – biblična skupina

ČETRTEK, 12. december

• 10.00 – sestanek za sodelavce Karitas

SOBOTA, 14. december

• 10.00 – priprava za KOLEDNIKE: osnovnošolci (od 3. razreda naprej), ki ste pripravljeni sodelovati kot kralji , pastirji ali zvezde 26.12.2013 in 5.1.2014 (od 14h do 18h) pri trikraljevski akciji, vabljeni na pripravo pod vodstvom s. Hermine (spodnja učilnica). Priprava za sodelujoče je obvezna!

III. ADVENTNA NEDELJA, 15. december

• 10.00 – pri družinski maši sodelujejo prvoobhajanci in ministranti, ki bodo v svoje vrste slovesno sprejeli 5 novih članov – čestitamo za odločitev in podporo s strani staršev!
  • 19.00 – poje Mladinski pevski zbor

MARIJA ROMARICA bi v adventnem času rada obiskala čim več šišenskih družin – na seznamu v zakristiji je še vedno nekaj prostih dni!

ZAHVALA katehistinjama s. Hermini in ge. Sonji, ki sta z veliko ljubezni in ustvarjalnosti pripravili Miklavževa darila za 120 otrok, in dramski skupini naših veroučencev, ki je za otroke odigrala čudovito zgodbo iz življenja sv. Miklavža!

* * * *

RAZSTAVA ANGELOV

• V četrtek, 12. decembra, ob 18. uri bo v Kregarjevem atriju Zavoda sv. Stanislava odprtje slikarske razstave naše župljanke Marte Jakopič Kunaver. Avtorico in njena dela bo predstavil umetnostni zgodovinar mag. Andrej Doblehar. V kulturnem programu bodo sodelovali dijaki Škofijske klasične gimnazije.
  •  V nabirki na I. adventno nedeljo ste zbrali 2.169 € – hvala za vaše darove, ki bodo preko prostovoljcev Karitas dosegli najbolj uboge med nami!