2. nedelja po božiču, 4. januar 2015

II. NEDELJA po božiču, 4. januar

• 14.00 – KOLEDNIKI bodo pod vodstvom s. Francke in p. Gregorja še drugič obiskovali domove družin, ki so se prijavile na seznam, oznanjali veselo novico o Jezusovem rojstvu in zbirali darove za misijonarje.

PONEDELJEK, 5. januar – tretji sveti večer

• Nadaljujemo z veroukom po razporedu!
  • 19.00 – na koncu svete maše bomo blagoslovili vodo in sol.

trije-kraljiTOREK, 6. januar – SVETI TRIJE KRALJI ali praznik GOSPODOVEGA RAZGLAŠENJA; maše bodo ob 7h, 10h, 17.30 in 19h.

• Ob 17.30 bo družinska maša, ki jo bodo oblikovali naši koledniki in OPZ Sončna pesem; vsi otroci naj s seboj prinesejo hranilnike z darovi za otroke v misijonih, ki jih bodo položili pred oltar k Jezuščku!

Prosímo svete tri kralje, naj nam pokažejo pot, ki vodi do Kristusa, da bi mu vsak dan prinašali darove.
In prosímo tudi našo Zvezdo, Devico Marijo, da ne skrenemo s poti, ki vodi do njenega Sina.

• 20.00 – Župnijski pastoralni svet

ČETRTEK, 8. januar

• 20.45 – po kratki pevski vaji sledi pogostitev za pevce župnijskega in mladinskega zbora ter krasilke, jasličarje in ministrante (dvorana)

PETEK, 9. januar

• 17.00 – odhod na duhovni vikend za Frančiškove otroke (in vse, ki bi to radi postali) v Velesovo pri Cerkljah na Gorenjskem – pohitite s prijavo p. Gregorju najkasneje do 5.1.!

SOBOTA, 10. januar

• 9.30 – delovna sobota za starše veroučencev 5. razreda, ki jih prosimo za pomoč pri čiščenju cerkve in učilnic!

NEDELJA JEZUSOVEGA KRSTA, 11. januar

BLAGOSLOV DOMA, ki ga v božičnem času opravi duhovnik, je star slovenski običaj, ki sicer v mestih hitro izginja, a je še zmeraj dobrodošla priložnost, da se med seboj srečamo in v vašem okolju po domače pogovorimo. Zato bomo patri veseli, če boste izkoristili to priložnost in nas povabili na obisk!