20. navadna nedelja, 19. avgust 2018

PRIJAVE na oratorij so ZAKLJUČENE, prijavljenih je 56 otrok. Ta teden bodo potekale priprave animatorjev pod vodstvom katehistinje Helene.

ČETRTEK, 23. avgust

• 17.00 – pred cerkvijo pletenje vencev za okrasitev vhoda v Staro cerkev (TD Sp. Šiška)
  • 18.00 – voden ogled Plečnikove cerkve in vzpon na razgledno teraso na zvoniku

21. NAVADNA, 26. avgust – KOMARJEVA NEDELJA

Stara cerkev sv. Jerneja:

• 11.00 – praznična maša ob godu zavetnika, pel bo Župnijski zbor. Po sveti maši bo okoli cerkve potekal Jernejev sejem do 17h.
  • 17.00 – KONCERT šišenskih glasbenikov (Pia Brodnik, Drago Arko, bratje Modic, Katarina Bartolj in Vlasta D. Rus), med skladbami bomo zgodovinarki ge. Vidi Škerjanec. Praznik bomo zaključili s pétimi litanijami.

UKINITEV VERSKEGA TISKA
1. septembra 2018 bomo plačljive revije umaknili iz mizice za tisk – mesečnik Ognjišče bo izjemoma na voljo še do konca decembra. Priporočamo vam, da se naročite na poštno prejemanje!