24. navadna nedelja, 14.9. 2014 – Povišanje svetega Križa

• provinca-sv-kriza16.00 – PRAZNIČNA MAŠA ob 500 – letnici začetkov Slovenske frančiškanske province sv. Križa, ki se je bodo poleg bratov prvega in članov Frančiškovega tretjega reda udele-žili tudi škofje in redovni predstojniki; združeni zbori frančiškanskih župnij pa bodo prepevali pesmi slovenskih frančiškanskih skladateljev (Sattner, Hribar, Ačko, Špendov). Prisrčno vabljeni, da praznujete skupaj z nami!

PONEDELJEK, 15. september

• Žalostna Mati Božja; jutranja in večerna sveta maša bosta v istoimenski kapeli za glavnim oltarjem

TOREK, 16. september

• 17.30 – srečanje za ministrante;
  • 17.45 – vaje za Otroški pevski zbor.

Obe skupini ob začetku novega veroučnega leta vabita v svoje vrste otroke od 2. do 7. razred, posebej bodoče prvoobhajance (3. raz.). Pridite in (vsaj) poglejte!

SREDA, 17. september

• 20.00 – mladinska skupina oz. verouk za srednješolce vseh štirih letnikov (prestavljen iz ponedeljkovega termina)

ČETRTEK, 18. september

• 20.00 – Mladinski pevski zbor pod vodstvom Jurija Štrbenka, ki prepeva pri nedeljskih večernih mašah, vabi nove člane: študenti, srednješolci in tudi bodoči birmanci (8. + 9. razred), ki vam je Bog podaril veselje do petja, prisrčno vabljeni v dobro pevsko družbo!

SOBOTA, 20. september

• 7.15 – zbor pred cerkvijo za vse mlade, ki želite poromati na srečanje slovenske mladine v Stično (odhod romarskega vlaka iz ljubljanske železniške postaje ob 7.48, cena vozovnice 7€, prihod nazaj domov ob 19h)
  • 17.30 – srečanje za Frančiškov svetni red (starejši)

25. NAVADNA NEDELJA, 21. september

• 10.00 – družinsko mašo oblikujejo veroučenci 6. razreda in njihovi starši

ŽUPNIJSKO ROMANJE – skupina Verouk za odrasle pod vodstvom p. Silvina vabi na romanje po stopinjah bl. škofa A. M. Slomška in božjega služabnika Danijela Halasa in sicer v soboto in nedeljo, 18. in 19. oktobra – več informacij o romarskih postankih ter stroških prevoza, nočitve in hrane v prihodnji številki!