24. navadna nedelja, 15. september 2013 – KATEHETSKA NEDELJA

{jcomments on}TOREK, 17. september

Ob 17.30 – vaje za ministrante (zakristija)

• Ob 17.45 – vaje za otroški pevski zbor (učilnica II) – k obema skupinama vabimo nove člane od 2. razreda naprej!

SREDA, 18. september

• Ob 19h bo maševal nekdanji šišenski župnik p. Zdravko Jakop, ki nas bo pred Slomškovo nedeljo navduševal za Apostolstvo sv. Cirila in Metoda – dosedanji člani in vsi, ki vas zanima prizadevanje za edinost med kristjani, ki ga je začel blaženi škof Anton Martin Slomšek, se boste po maši zbrali v spodnji učilnici.

PETEK, 20. september ob 16h (do 17.30)

SOBOTA, 21. september

• Ob 7.10 – mladi (9. razred, srednješolci in študenti), ki gredo v STIČNO na slovenski dan mladih, se zberejo pred cerkvijo (vlak odpelje ob 7.50 iz glavne postaje). Letošnje sporočilo je: »Pojdite in naredite vse narode za moje učence« (prim. Mt 28,19). Cena vozovnice je 7€, prispevek za festival pa 5€ (malico in pijačo prinesite s sabo)!

25. navadna, 22. september – SLOMŠKOVA NEDELJA

• Pri družinski sv. maši ob 10h sodelujejo veroučenci 6. razreda in njihovi starši.
  • Ob 19h poje Mladinski pevski zbor, ki ga vodi Jurij Štrbenk.

*****

ROMANJE v Medjugorje od 27. do 29. septembra. Odhod je v petek, 27.9. ob 6h izpred cerkev v Šiški. Povratek v nedeljo zvečer. Cena: 115€. Več informacij dobite pri p. Bogdanu.

ZAKONSKE JUBILEJE bomo obhajali v nedeljo, 29. septembra ob 10h – vabimo zakonske pare, ki se spominjate okrogle obletnice poroke (5, 10, 15… let), da se za milost svetega zakona zahvalite Bogu pri skupnem obredu; po maši bo v dvorani pogostitev, za katero bodo poskrbeli sorodniki jubilantov – prijavite se v pisarni do 27. septembra!