25. navadna nedelja, 21. 9. 2014

• 14.00 – srečanje skupine Vera in luč

PONEDELJEK, 22. september

• 20.00 – sestanek župnijskih glasbenikov (sejna soba v župnišču)

TOREK, 23. september

• 19.45 – začetek VEROUKA ZA ODRASLE

SREDA, 24. september – bl. Anton Martin Slomšekslomsek1

• 17.00 – sestanek za starše veroučencev 3. razreda (učilnica I)

ČETRTEK, 25. september

• 19.00 – sestanek za starše veroučencev 6. razreda (učilnica I)
  • 20.15 – zakonci sv. Eme Krške

PETEK, 26. september

• PRISRČNA HVALA vsem, ki ste napekli in prinesli sladke dobrote, s katerimi smo prejšnjo nedeljo pogostili številne vernike, ki so se nam pridružili ob praznovanju 500-letnice Slovenske frančiškanske province – Bog vam povrni!
Zavod Božji otroci v nedeljo, 28. septembra na Kongresnem trgu prireja dogodek v podporo veselju do življenja ŽIVI NA POLNO:

17.00 – skupinski ples na melodijo pesmi Živi na polno in pričevanja o človekovem dostojanstvu;

18.00 – slavilni koncert krščanske glasbe (izvaja Skromni bend). V A B L J E N I !

26. NAVADNA NEDELJA, 28. september – SLOMŠKOVA NEDELJA

• 10.00 – družinsko mašo oblikujejo veroučenci 5. razreda in njihovi starši
ŽUPNIJSKO ROMANJE 18. in 19. oktobrabus – skupina Verouk za odrasle pod vodstvom p. Silvina vabi k Mariji na Ptujsko goro in po stopinjah božjega služabnika Danijela Halasa v Prekmurje. Odhod izpred cerkve v Šiški ob 6.00, maša na Ptujski gori, ogled Ptuja, Ljutomera, Črenšovcev in Turnišča. Večerja in prenočevanje v hotelu v Moravskih toplicah (4 *). Drugi dan ogled Plečnikove cerkve v Bogojini, nedeljska maša v Veliki Polani, kjer je pokopan mučenec Danijel Halas, kosilo v tipični prekmurski gostilni; romanje bomo zaključili z ogledom zakladov frančiškanske cerkve in samostana (knjižnica, vinska klet sv. Martina) pri Sveti trojici v Slovenskih goricah. Cena romanja: 110€ (+ doplačilo za eno-posteljno sobo). Prijave začnemo zbirati v torek, 23.9. pri verouku za odrasle, kasneje pa v župnijski pisarni med uradnimi urami.