29. navadna nedelja, 20. oktober 2013 – MISIJONSKA NEDELJA

»Naj bo današnjemu svetu, ki išče zdaj v tesnobi zdaj v upanju, omogočeno, da prejme veselo oznanilo ne iz ust žalostnih in malodušnih, nepotrpežljivih in preplašenih evangelizatorjev, marveč od takih služabnikov evangelija, ki iz njihovega življenja izžareva gorečnost, od takih, ki so najprej sami sprejeli vase Kristusovo veselje in so pripravljeni zastaviti svoje življenje, da bi bilo božje kraljestvo oznanjeno in bi bila Cerkev zasajena v srce vsega sveta« (papež Pavel VI.)

PONEDELJEK, 21. oktober

• 20.00 – orgelski KONCERT Maria Perestegija, profesorja na Akademiji za glasbo

TOREK, 22. oktober

SREDA, 23. oktober

• 18.00 – sestanek za starše veroučencev 1. razreda (učilnica I)

ČETRTEK, 24. oktober

• 17.00 – sestanek za starše veroučencev 5. razreda (dvorana)
  • 20.15 – zakonci sv. Eme (sejna soba)

PETEK, 25. oktober

• 20.30 – zakonci bl. Janeza Pavla II.

SOBOTA, 26. oktober

• 9.00 – v Zavodu sv. Stanislava bo potekalo izobraževanje članov Župnijskih pastoralnih svetov za sestavljanje župnijskega načrta

PREMIK URE na zimski čas: iz sobote na nedeljo premaknemo kazalce za 1 uro NAZAJ!

30. NAVADNA NEDELJA,  27. oktober

• SVEČE ZA GROBOVE – naša Župnijska Karitas se priključuje akciji Škofijske Karitas »Manjša sveča, za sočloveka sreča«. Zato bodo naslednjo nedeljo v kiosku na razpolago okolju prijazne sveče. Priporočeni dar: 1,20 € – polovica bo namenjena za ljudi v stiski.

NOVEMBRSKA PISMA
Na klopeh vas že čakajo ovojnice z vloženimi listi, na katere lahko napišete imena vaših pokojnih. Vključili jih bomo v daritev svete maše vsak večer v novembru. Že naprej hvala za vaše darove, ki bodo namenjeni velikim stroškom ogrevanja cerkve!

Tečaj Alfa bo letos potekal v Antonovem domu na Viču. Oznanilom je priložena zgibanka za vse, ki se na Božji klic še niso odzvali. V njej je listič, ki je namenjen vam, zgibanko pa izročite tistim sorodnikom, sodelavcem ali prijateljem, katerim bi radi pomagali najti pot upanja in ljubezni!