3. postna nedelja, 23. marec 2014

Na vas, Jezus, Marija in Jožef
sveta nazareška družina,
se oziramo z občudovanjem in zaupanjem.
V vas zremo lepoto
občestva resnične ljubezni.
Vam priporočamo vse naše družine,
da se v njih obnovijo čudeži milosti.
Sveta nazareška družina,
prebudi v naši družbi zavest
o svetem in nedotakljivem značaju družine.
Vsaka družina naj bo gostoljubno bivališče dobrote in miru za otroke in ostarele,
za tistega, ki je bolan ali osamljen,
za tistega, ki je ubog ali pomoči potreben…

TOREK, 25. marec – Gospodovo oznanjenje Mariji, slovesni praznik;

• svete maše bodo ob 7h, 10h in 19h.

SREDA, 26. marec

• 18.00 – biblična skupina
  • 18.15 – križev pot
  • 19.45 – tajništvo ŽPS
  • 20.00 – sestanek animatorjev, ki se bodo udeležili duhovnega vikenda za 3. razred

ČETRTEK, 27. marec

• 20.15 – zakonci sv. Eme

PETEK, 28. marec

• 17.00 – odhod veroučencev 3. razreda na duhovni vikend na Brezje, kjer se bodo pripravljali na zakrament svete evharistije in prvič prejeli zakrament svete spovedi.
  • 18.15 – križev pot molijo otroci od 4. do 8. r

premik-urePREMIK URE na poletni čas: v noči iz sobote na nedeljo ob 2h zjutraj jo premaknite za eno uro naprej!

IV. POSTNA NEDELJA, 30. marec 2014

• 10.00 – družinsko mašo sooblikujejo veroučenci 4. razreda in njihovi starši
  • 18.30 – križev pot
  • 20.00 – katehetski svet

V župnijski pisarni že sprejemamo MAŠNE NAMENE za mesec MAJ!

• Sobota, 5. april ob 9.30 – predpraznično čiščenje cerkve (posebej lestencev), vabljeni vsi!
• Nedelja, 6. april – ob 15h bo v cerkvi na Rožniku družinski križev pot za vse ljubljanske franč. župnije.

POSTNA PREMIŠLJEVANJA na Teološki fakulteti – četrtek, 27.3. ob 19.30: Kako je najslavnejši genetik našel Boga?, dr. Rudi Koncilja.

FRANČIŠKANSKA ROMANJA:
• 29. marec: postno romanje v Čedad, na Staro goro in v Landarsko jamo; cena 10€, odhod iz parkirišča Tivoli ob 8h (voditelj p. Pavle Jakop);
• 26.-30. april: romanje v San Giovanni Rotondo (cena: 370€, voditelj p. Silvin Krajnc);
• 1.-4. maj: romanje v Assisi in druge Frančiškove kraje (cena: 250€, voditelj: p. Marjan Čuden)