30. navadna nedelja, 27. oktober 2013

30. NAVADNA NEDELJA, 27. oktober

• Ob zaključku meseca rožnega venca se zahvaljujemo vsem molilkam in molilcem, ki ob prebiranju jagod te starodavne molitve vsak večer kličete Božjega blagoslova in Marijinega varstva nad mladino, družine, bolne, ostarele in vso našo župnijo!

PONEDELJEK, 28. oktober

• Med šolskimi počitnicami od 28. do 30. oktobra ni verouka za osnovno- in srednješolce!

TOREK, 29. oktober

SREDA, 30. oktober

• 18.00 – biblična skupina ODPADE!

ČETRTEK, 31. oktober – Dan reformacije

• Namesto na prvi petek bomo izjemoma delili zakramente za bolnike po domovih na prvi četrtek!

PETEK, 1. november – VSI SVETI

• Svete maše so po nedeljskem urniku!
  • Ob 17.30 se začne molitev rožnega venca in po njej litanije vseh svetnikov

SV. MAŠE NA LJUBLJANSKIH ŽALAH:
VSAKO POLNO URO od 7h do 18h
Ob 15h bo maševal apostolski administrator škof msgr. Andrej Glavan;
MOLITVE ZA RAJNE bodo ob 14.15 pri spomeniku padlim v vojni za Slovenijo, ob 16.15 pa pri duhovniških grobovih; MOLITEV MLADIH bo ob 20h v cerkvi Vseh svetih vodil škof dr. Anton Jamnik.

Na klopeh si vzemite NOVEMBRSKA PISMA, na katere napišete imena vaših pokojnih. Vključili jih bomo v daritev svete maše vsak večer v novembru. Hvala za vaše darove, ki bodo namenjeni velikim stroškom ogrevanja cerkve!

SOBOTA, 2.11. – Spomin vseh vernih rajnih

• Ob 6h zjutraj začnemo z molitvijo rožnega venca za vse pokojne, ki še hrepenijo po Božjem odpuščanju!

31. NAVADNA, 3. november – ZAHVALNA NEDELJA

• Nabirka 1. nedelje v mesecu je namenjena zbiranju sredstev za nova cerkvena okna. V oktobrski nabirki ste darovali 1.524€ – znova se priporočamo vaši velikodušnosti!
  • Sv. mašo ob 10h oblikujejo veroučenci 4. razreda in njihovi starši.
  • 20.00 – katehetski svet

SVEČE ZA GROBOVE – naša Župnijska Karitas se priključuje akciji Škofijske Karitas »Manjša sveča, za sočloveka sreča«. Zato v kiosku lahko dobite okolju prijazne sveče. Priporočeni dar je 1,20 € – polovica bo šla za ljudi v stiski.