32. navadna nedelja, 10. november 2013

32. NAVADNA NEDELJA, 10. november

• DUHOVNE VAJE za zakonce (ne glede na to, ali ste vključeni v zakonsko skupino ali ne) bodo od 15. do 17. novembra v Nazarjah. Vodil jih bo p. Silvin, prijavite se v župnijski pisarni do srede, 13. novembra (varstva za otroke ne bo)!

TOREK, 12. november

SREDA, 13. november

• 18.00 – biblična skupina

ČETRTEK, 14. november

• 19.00 – sestanek za starše 8. razreda

PETEK, 15. november

• Odhod pevcev mladinskega zbora na intenzivni pevski vikend v Šmarjeto.

SOBOTA, 16. november

• 9.30 – k čiščenju cerkve in učilnic vabimo starše veroučencev 5. in 6. razreda, katehistinja pa bo imela istočasno v dvorani ustvarjalno delavnico za otroke.

33. NAVADNA NEDELJA, 17. november

• Pri družinski maši ob 10h sodelujejo veroučenci 5. razreda in njihovi starši.
  • 20.00 – srečanje za animatorje oratorija (dvorana)

NIKODEMOVI VEČERI
Letošnja tema je Spremembe?!, saj zaznavamo, da je v teh razburkanih časih o njih treba razmišljati in se pogovarjati. Večeri bodo potekali v dvorani Teološke fakultete ob 19.30:

Dragi starši!
Pred nami je MIKLAVŽEVANJE, ki bo v naši župniji potekalo v četrtek, 5. decembra ob 17h. Če želite, da bi tudi Vaš otrok (do vključno 5. razreda) prejel darilo, ga prijavite s prijavnico, ki jo dobite v župnijski pisarni. Prijave za darila bomo zbirali do 29.11.