33. navadna nedelja, 17. november 2013

33. NAVADNA NEDELJA, 17. november

• 20.00 – srečanje za animatorje oratorija (dvorana)

TOREK, 19. november

SREDA, 20. november

• 18.00 – biblična skupina

ČETRTEK, 21. november

• 19.00 – na predvečer sv. Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe, bosta pri maši sodelovala Mladinski in Župnijski pevski zbor; ob 21h (po krajši pevski vaji) pa so vsi pevci, zborovodje in organisti vabljeni na pogostitev v dvorano.

PETEK, 22. november

• 18.00 – začetek duhovnega vikenda za veroučence 7. in 8. razreda na Brezjah

NEDELJA KRISTUSA KRALJA VESOLJSTVA, 24. november

• Slovesni sklep Leta vere
  • 19.00 – poje Mladinski pevski zbor.
  • 20.00 – katehetski svet

MARIJA ROMARICA bi v adventnem času rada obiskala čim več šišenskih družin, zato se brž prijavite na seznam v zakristiji – posebej vabljene družine prvoobhajancev. Poleg Marije seveda lahko v goste povabite tudi kakšnega patra!

NIKODEMOVI VEČERI Letošnja tema je Spremembe?!, saj zaznavamo, da je v teh razburkanih časih o njih treba razmišljati in se pogovarjati. Večeri bodo potekali v dvorani Teološke fakultete ob 19.30:

• Torek, 19.11. – Sprejemam in spreminjam: Zakaj smo taki kot smo in nismo taki kot bi si želeli biti? (Aleksander Zadel, doktor psiholoških znanosti)
  • Sreda, 20.11. – Pridite in poglejte – je danes drugače? V zadnjih 20 letih v Cerkvi pogosto slišimo o spodletelih poskusih pastoralnega načrtovanja. Kako pa je tokrat? (Rafo Pinosa, specializant managementa človeških virov, Štefan Kržišnik, vodja programov Iskreni.net)
  • Četrtek, 21.11. – Sveto kot neizbežno: Res lahko spreminjamo vse, kar nam ni všeč? Ali je še kaj, kar je »sveto« in zaradi tega nespremenljivo? (Prof. dr. Jože Trontelj, predsednik SAZU)