34. navadna nedelja, 24. november 2013 – NEDELJA KRISTUSA KRALJA VESOLJSTVA

• 16.00 – ljubljanska stolnica: slovesna maša ob sklepu Leta vere
  • 20.00 – katehetski svet

PONEDELJEK, 25. november

• Začetek tedna Karitas, ki ga bomo obeležili tudi pri delavniškem bogoslužju.

TOREK, 26. november

SREDA, 27. november

• 9.15 – odhod sodelavcev župnijske Karitas na narodno srečanje na Ponikvo
  • 18.00 – biblična skupina

ČETRTEK, 28. november

• 20.15 – zakonci sv. Eme

PETEK, 29. november

• 16.30 – izdelovanje adventnih venčkov za veroučence in njihove družine (dvorana)
  • 20.00 – tajništvo ŽPS

I. ADVENTNA NEDELJA, 1. december – NEDELJA KARITAS

• NABIRKA bo namenjena delovanju župnijske in nadškofijske Karitas.
  • 10.00 – pri družinski maši bomo blagoslovili adventne vence, ki jih boste prinesli s seboj. Sodelujejo veroučenci 1. razreda in njihovi starši.

Teden Karitas nas nagovarja z geslom: VERJAMEM VATE! Želimo vas opozoriti na nekaj pobud ŠKL:

1. STISKA – pomoč družinam in posameznikom pri najosnovnejših življenjskih stroških. Lahko ste 1x darovalec, lahko pa postanete redni (2,50€/mesec).

2. DEL DOHODNINE ZA POMOČ LJUDEM V STISKI – časi, ki so pred nami, so za Karitas zahtevni in mnogi dosedanji viri se zapirajo. Vabimo vas, da namenite 0,5% dohodnine za programe pomoči.

3. Poleg molitve za PODPORO FILIPINCEM vas prosimo za denarno pomoč. Položnice so na mizicah z verskim tiskom.

MARIJA ROMARICA bi v adventnem času rada obiskala čim več šišenskih družin, zato se brž prijavite na seznam v zakristiji – posebej vabljene družine prvoobhajancev. Poleg Marije seveda lahko v goste povabite tudi kakšnega patra!