4. NAVADNA NEDELJA, 1. februar 2015

• 20.00 – sestanek Odbora za pripravo volitev v Župnijski pastoralni svet

PONEDELJEK, 2. februar – SVEČNICA, Jezusovo darovanje v templju; praznične maše: 7h, 10h in 19h.
Prinesite s seboj SVEČE (lahko jih boste dobili tudi pred kioskom), da bomo z njimi dejavno sodelovali pri obredu in tako pokazali, da želimo živeti kot »otroci luči«!

TOREK, 3. februar – sv. Blaž

• Po sveti maši boste lahko prejeli blagoslov sv. Blaža, ki naj vas »varuje bolezni v grlu in vsakega drugega zla«!
  • 20.00 – seja ŽPS

SREDA, 4. februar

• 17.00 – sestanek za starše prvoob-hajancev (spodnja učilnica)

ČETRTEK, 5. februar – prvi v mesecu

• 18.00 – molitvena ura za nove duhovniške in redovniške poklice

PETEK, 6. februar – prvi v mesecu

• Dopoldne bomo duhovniki obiskovali bolnike po domovih in jim delili zakramente ozdravljanja – PISARNA ob 11h ODPADE!
  • 18.00 – molitvena ura ob Oljenki miru, ki vse leto potuje med redovnimi skupnostmi, ki izhajajo iz Frančiškove karizme

SOBOTA, 7. februar

• 9.00 – Župnijski pastoralni svet bo v Repnjah preživel duhovno-študijsko soboto, kjer bomo sestavljali pastoralni načrt župnije

5. NAVADNA NEDELJA, 8. februar

• 10.00 – pri družinski maši bodo sodelovali prvoobhajanci in njihovi starši, poje OPZ Sončna pesem.
  • 11.00 – krščanska gledališka skupina »Marta, Marta« – ki deluje pod mentorstvom dram-skega igralca Gregorja Čušina – nam bo v dvorani uprizorila »zabavne in poučne zgodbe« v obliki kratkih igranih skečev – primerno za otroke in odrasle!

petsto

19.45 – na večer kulturnega praznika vas vabimo na predavanje zgodovinarja dr. Jožeta Škofljanca, ki nam bo ob 500 – letnici Slovenske frančiškanske province svetega Križa predstavil »frančiškane kot sooblikovalce slovenske kulture« – povabite še koga!
  • V pisarni že sprejemamo mašne namene za marec!