4. navadna nedelja, 28. januar 2018 – NEDELJA SVETEGA PISMA

4. NAVADNA NEDELJA, 28. januar – NEDELJA SVETEGA PISMA king-james-bible

• 11.00 – po družinski maši bo pod korom odprtje RAZSTAVE slik naše župljanke in sosede gospe Marije Prelec
  • 16.00 do 18.00: naša župnija sodeluje na Svetopisemskem maratonu, ki bo letos potekal v kapeli Antonovega doma na Viču – vabljeni bogoslužni bralci in vsi ljubitelji Božje besede!
  • Ob 20h bo v župnijski dvorani večer za odrasle z zanimivim gostom: prof. dr. Drago K. Ocvirk nam bo spregovoril O POMENU SVETE KNJIGE ZA KRISTJANE IN MUSLIMANE – povabite tudi oddaljene in neverujoče!

SREDA, 31. januar

• 20.30 – zakonci sv. Eme

ČETRTEK, 1. februar – prvi v mesecu

• 18.00 – molitvena ura za duhovne poklice

PETEK, 2. februar – SVEČNICA, Jezusovo darovanje v templju

• praznične maše: 7h, 10h in 19h; s seboj prinesite SVEČE (ali jih vzemite pred kioskom), da bomo pri obredu pokazali, da želimo živeti kot »otroci luči«!
  • Delitev zakramentov bolnikom po domovih.

SOBOTA, 3. februar – sv. Blaž

• Po maši blagoslov sv. Blaža, ki naj vas »varuje bolezni v grlu in drugega zla!«
  • 8.00 – pospravljanje JASLIC!
  • 10.00 – za čiščenje cerkve so na vrsti starši 1. in 2. razreda, otroci bodo pod vodstvom katehistinje Helene ustvarjali v dvorani

5. NAVADNA NEDELJA, 4.2.

• 10.00 – sveto mašo bodo oblikovali člani skupnosti Vera in luč, ki zdru-žuje osebe s posebnimi potrebami, njihove starše in prijatelje

NABIRKA za obnovljene klopi – v novembru in decembru smo zbrali 2.500€, manjka nam torej še 1.500€. Zato vas spet prosimo za vaš  prispevek za pokritje dolga – Bog povrni!

OD PLEČNIKA K PLEČNIKU

Na kulturni praznik, 8. februarja, si bomo ogledali skrite Plečnikove bisere: DOB, MENGEŠ, STRANJE, NEVLJE in KAMNIK. Strokovni vodja bo odličen poznavalec dr. Peter Krečič. Cena za avtobusni prevoz, vodstvo, kosilo in “vstopnine” je 25€. Pohitite, prostih je le še 12 mest!

PRVOMAJSKO ROMANJE od 27. aprila do 2. maja v Lurd pod vodstvom p. dr. Edvarda Kovača in agencije Aritours. Na poti si bomo ogledali Nico, narodni park Camarque, Touluse; nazaj grede pa še provansalski mesti Albi in Arles ter Monako. Cena 499€. Dodatne informacije dobite na prospektu ali na info@aritours.si.