4. postna nedelja, 30. marec 2014

• 20.00 – katehetski svet

PONEDELJEK, 31. marec

• 20.00 – skupaj s študenti Frančiškovega študentskega doma vas vabimo na predavanje g. Marjana Veternika, uradnega eksorcista ljubljanske nadškofije (v dvorani)

TOREK, 1. april

• 20.00 – seja ŽPS

SREDA, 2. april

• 18.00 – biblična skupina
  • 18.15 – križev pot

ČETRTEK, 3. april – prvi četrtek

• 10.00 – sestanek župnijske Karitas
  • 18.00 – molitvena ura za nove duhovne in redovne poklice
  • 20.00 – pevske vaje za združena župnijski in mladinski zbor, ki pred prazniki vabita tudi druge izkušene pevke in pevce!

PETEK, 4. april – prvi petek

• bolnikom bomo dopoldne prinašali svete zakramente
  • 18.15 – križev pot molijo prvoobhajanci skupaj s starši

SOBOTA, 5. april

POSTNA PREMIŠLJEVANJA na Teološki fakulteti – četrtek, 3. aprila ob 19.30: Ravnanje z denarjem v prvi Cerkvi in danes, predavatelj: p. Jernej Kurinčič.

5. postna nedelja, 6. april

• NABIRKA za obnovo cerkvenih oken – se priporočamo!
  • 10.00 – k družinski maši bomo povabili ostarele in bolne, pel pa bo Otroški pevski zbor.
  • Po maši se boste lahko srečali s starejšimi v dvorani, kjer jim bodo študenti pripravili družabni program in jih postregli s kosilom.
  • 15.00 – v cerkvi na Rožniku bo družinski križev pot za ljubljanske frančiškanske župnije – družine, ki ste pripravljene sodelovati z branjem, se javite p. Gregorju!
  • 18.30 – križev pot
  • 20.00 – srečanje za vse bralce naše župnije, kjer se bomo dogovorili za sodelovanje pri prazničnem bogoslužju (spodnja učilnica)

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

Na Radiu ognjišče bo od 6. do 12. aprila potekal 9. radijski misijon, ki ga bo pod naslovom: »Ostati v Kristusu!« vodil jezuit p. Marko I. Rupnik. Vsak dan bosta dva misijonska govora: ob 11.00 in ob 17.00. Ponovitev misijonskih govorov bo vsak večer ob 21.00. Posnetki govorov bodo na voljo tudi v arhivu na spletni strani radio.ognjisce.si.