4. velikonočna nedelja. 26. april 2015

ČETRTEK, 30. april – četrtek pred 1. petkom

• 18.00 – molitvena ura za nove duhovne in redovne poklice

PETEK, 1. maj – sv. Jožef Delavec; prvi petek v mesecu

• 7.00 – pri jutranjih mašah bomo brali šmarnična premišljevanja o posvečenem življenju BOGASTVO UBOŠTVA, ki jih je napisala Marija Krebelj, posvečena sestra v skupnosti Emanuel.
  • Dopoldne bomo duhovniki obiskovali bolnike po domovih in jim delili zakramente ozdravljanja – PISARNA ob 11h ODPADE!
  • 18.00 – molitvena ura pred Najsvetejšim v čast Jezusovemu usmiljenemu in Mariji-nemu brezmadežnemu srcu

smarnice za otrokeŠMARNICE ZA OTROKE bodo potekale vsak večer v maju ob 19h v dvorani (razen ob nedeljah, ko se bomo zbirali pri družinski maši ob 10h), kjer bodo kateheti in animatorji prebirali zgodbe naše župljanke ge. Mateje Gomboc z naslovom DROBNI KORAKI VELIKIH JUNAKOV. Šmarnično druženje se bo v spremstvu animatorjev nadaljevalo na vrtu oz. igrišču za cerkvijo!

5. VELIKONOČNA NEDELJA, 3. maj 2015

• Namenska nabirka: letos zbiramo denar za stroške obnove cerkvenih klopi, ki jih je potrebno na novo tapecirati ter zbrusiti in polakirati leseni pod s klečalniki (v marcu smo zbrali 889€) – se priporočamo vaši velikodušnosti v skupno dobro našega občestva!
  • 16.00 – začetek šmarnične pobožnosti v cerkvi Marijinega obiskanja na Rožniku pripada naši župniji – vabljeni k sv. maši s šmarničnim premišljevanjem in marijanskimi litanijami!

N A P O VE D N I K

* nedelja, 17.5. – prvo sv. obhajilo
* nedelja, 24.5. – sveta birma
* nedelja, 31.5. – romanje v Lasinjo na Hrvaškem, kjer bo izrekla prve redovniške obljube naša župljanka s. Tereza od Jezusovega srca