5. velikonočna nedelja, 3. maj 2015

5. VELIKONOČNA NEDELJA, 3. maj

• Namenska nabirka: letos zbiramo denar za stroške obnove cerkvenih klopi, ki jih je potrebno na novo tapecirati ter zbrusiti in polakirati leseni pod s klečalniki (v marcu smo zbrali 889€) – se priporočamo vaši velikodušnosti v skupno dobro našega občestva!
  • 16.00 – začetek šmarnične pobožnosti v cerkvi Marijinega obiskanja na Rožniku pripada naši župniji – vabljeni k sv. maši s šmarničnim premišljevanjem in marijanskimi litanijami!

ŠMARNIČNA RAZMIŠLJANJA za odrasle (vsak večer ob 19h) bodo v letu posvečenega življenja nosila skupni naslov: Moj pogled na redovništvo v Cerkvi. Zato jih bodo poleg vernih laikov pripravljali tudi posamezni predstavniki ženskih in moških redovnih ustanov. Povabljeni, da prisluhnete njihovim pričevanjem!

ŠMARNICE ZA OTROKE se odvijajo vsak večer v maju ob 19h v dvorani (razen ob nedeljah, ko se zberemo pri družinski maši ob 10h), kjer bodo kateheti in animatorji prebirali zgodbe naše župljanke ge. Mateje Gomboc z naslovom DROBNI KORAKI VELIKIH JUNAKOV. Šmarnično druženje se bo v spremstvu animatorjev nadaljevalo na igrišču za cerkvijo!

PONEDELJEK, 4. maj

• 19.00 – Tomaž Potokar, FSR

TOREK, 5. maj

• 19.00 – Paulinka Kocmur