I. ADVENTNA NEDELJA, 30. november 2014 – NEDELJA KARITAS

I. ADVENTNA NEDELJA, 30. november – NEDELJA KARITAS

karutasLJUBEZEN JE MOČNEJŠA OD NEZAUPANJA V DOBRO. LJUDJE SMO ORODJE DOBROTE.
(škof Metod Pirih, predsednik Slovenske Karitas)

Spoštovani dobrotniki in prijatelji naše župnijske Karitas, hvala vam za dolgoletno zaupanje in velik boglonaj za vso vašo DOBROTO, s katero blažimo stisko mnogih,
ki trkajo … In vedno več jih je: letos smo nudili pomoč že 735 osebam (lani 690),
razdelili smo 3204 litrov mleka, 1823 paketov (lani 1614), finančna pomoč je kljub vsemu enaka lanski, (8.000 €). Poleg tega pa smo razdelili veliko prinešenih oblačil.
Hvala pa tudi vsem sodelavcem za dobro opravljeno delo in darovani čas!

• 20.00 – katehetski svet

TOREK, 2. december

• 20.00 – seja ŽPS

PETEK, 5. december

• 17.00 – saint-nicolas-380SV. MIKLAVŽ bo obiskal otroke v župnijski dvorani; na njegov obisk nam bodo pomagala čakati otroška dramska skupina in pevski zborček Sončna pesem
  • 18.00 – Mladinski zbor odhaja na pevsko-družabni vikend v Veržej

II. ADVENTNA NEDELJA, 7. december

• 10.00 – maša (z maziljenjem) za bolne in ostarele, ki jo pripravljajo študenti iz Servisa dobrote mladih; po maši bo v dvorani miklavževanje in kosilo za udeležence. Pripeljite svoje onemogle sorodnike in znance!
  • 19.00 – na začetku maše bomo blagoslovili obnovljeno sliko Brezmadežne nad glavnim oltarjem; prepevala bosta Vokalna skupina Musica in Mešani pevski zbor A capella iz Petrovč; po maši bo še krajši adventni koncert – vabljeni!marija

MARIJA ROMARICA bi v adventnem času rada obiskala šišenske družine, zato se brž prijavite na seznam v zakristiji ali pri katehetih – posebej vabljene družine prvoobhajancev!

ISKRENA ZAHVALA za novo zunanjo podobo ljubljanskih frančiškanskih Oznanil gre šišenski študentki – grafični oblikovalki Katarini Šeme. Njen frančiškansko-plečnikovski zvonik na posrečen način združuje 500-to obletnico slovenske province z nastopom novega ljubljanskega nadškofa, ki je svojo duhovniško pot začel prav v naši župniji – ČESTITAMO!