NEDELJA SVETE DRUŽINE, 29. december 2013

NEDELJA, 29. december

 • 20.00 – KVARTET KLARINETOV iz Godbe ljubljanskih veteranov bo izvajal skladbe Bacha, Händla, Mozarta, Schmitta, Bochsa in Gruberja – vabljeni!

TOREK, 31. december – sv. Silvester, drugi sveti večer

 • 8.30 – pred cerkvijo zbor pohodnikov za silvestrski VZPON NA VIŠEVNIK (s Pokljuke) pod vodstvom izkušenega gornika p. Silvina – dobrodošli vsi, ki imate zimsko opremo (gamaše in palice) in dovolj moči za 4-urni vzpon in spust v snežnih razmerah; prevoz lasten ali s kombijem, prijave zbiramo do odhoda!
 • 19.00 – zahvalna maša za staro leto

SREDA, 1. januar 2014 – Novo leto in praznik Marije, Božje Matere

ČETRTEK, 2. januar – prvi četrtek

 • 18.00 – molitvena ura za nove duhovniške in redovniške poklice
 • 20.15 – zakonci Sv. Eme

PETEK, 3. januar – prvi petek

 • 11.00 – pisarna bo zaprta, ker bomo bolnikom delili svete zakramente
 • 18.00 – češčenje usmiljenega Jezuso-vega in brezmadežnega Marijinega srca
 • 19.45 – sestanek tajništva ŽPS

2. NEDELJA PO BOŽIČU, 5. januar 2014

 • tretji sveti večer
 • NABIRKA za obnovo cerkvenih oken: v novembru ste darovali 1.452€, v decembru pa 2.216€ – Bog vam povrni!
 • 14.00 – TRIKRALJEVSKA AKCIJA: naši veroučenci – koledniki bodo pod vodstvom s. Hermine in p. Gregorja obiskovali domove družin, blagoslavljali jaslice in zbirali darove za misijone. Kdor želi, da ga obiščejo, naj se prijavi v zakristiji ali v pisarni, lahko pa tudi pokličete s. Hermino na 040/770-222.
 • 19.00 – poje Mladinski zbor

* * * * *
VELIKA ZAHVALA vsem, ki ste pomagali pri pripravi božičnega praznovanja: ge. Marici Kušar in njenim sodelavcem pri okraševanju, g. Izidorju Rejcu in pomočnikom pri postavljanju tradicionalnih slovenskih jaslic; ge. Sonji Lomovšek in dramski skupini za prizor pred družinsko polnočnico; ter pevcem, organistom, godalcem, pevovodjem in ministrantom za lepo liturgijo!

DUHOVNI VIKEND ZA FRANČIŠKOVE OTROKE IN NAJSTNIKE (in vse, ki bi to radi postali) bo od 10. do 12. januarja v Velesovem skupaj s skupinami iz Bežigrada, Sostrega, Repenj in Brezij – prijavnice dobite pri p. Gregorju in jih oddate do 6.1.2014