Verouk 2014/2015

Devetletka 2014/2015          

razred

dan

ura

učilnica

voditelj

PREDŠOLSKI (3-6 let)

četrtek

17.00-18.30

dvorana

Majda Švegl

1.

torek

18.00

I.

Ana Splichal
Tina Jordan

četrtek

17.00

I.

2.

ponedeljek

17.00

II.

s. Francka

sreda

16.00

II.

3.

PRVOOBHAJANCI

ponedeljek

17.00

I.

p. Silvin

torek

16.00

I.

4.

torek

17.00

II.

p. Gregor

četrtek

16.00

II.

5.

ponedeljek

16.00

I.

p. Silvin

torek

17.00

I.

6.

četrtek

17.00

II.

Sonja Lomovšek

četrtek

18.00

I.

7.

ponedeljek

18.00

I.

p. Bogdan

sreda

18.00

I.

8. + 9.
BIRMANCI*

ponedeljek

16.00-17.30

II.

p. Gregor

četrtek

18.00-19.30

II.

* Srečanja za birmance trajajo 2 šolski uri: prvi del s katehetom, drugi del z animatorji

 

Srednješolci in študenti

skupina

dan

ura

prostor

Voditelj

srednješolci

ponedeljek

20.00

mlad. soba

p. Gregor

študenti

sreda

20.00

I.

p. Bogdan

študenti FŠD

ponedeljek

20.00

dvorana

p. Bogdan

 

PROGRAMI ZA STARŠE – družinski center OAZA

 

skupina

dan

ura

prostor

voditelj

STARŠI otrok (3-6 let)

četrtek

17.00-18.30

preddverje

Neja S. Brenčič

Varstvo otrok*

torek

14.00-17.00

dvorana

Petra S., Špela G.

Pogovorne urice*

sreda

14.00-17.00

dvorana

Neja S. Brenčič

MAMICE na porodniški*

petek

10.00-12.00

dvorana

Neja S. Brenčič

* Potrebna je predhodna prijava!

 

Druge skupine

skupina

dan

ura

prostor

voditelj

MINISTRANTI – mlajši

(2. – 7. razred)

torek

17.30

zakristija

Rok Šeme,

p. Bogdan

Frančiškovi otroci

2. sobota

10 – 11.30

dvorana

p. Gregor + animatorji

FSR starejši

3. sobota

17.00

učilnica I

p. Silvin

FSR mlajši

3. nedelja

16.00

učilnica I

p. Silvin

SREČANJA za STARŠE

3. sreda

18 – 19

dvorana

p. Gregor

ŽUP. PEVSKI ZBOR

četrtek

20.00

dvorana

Cilka, Vlasta

in Kristina

MLADINSKI ZBOR

četrtek

20.00

učilnica II

Jurij Štrbenk

OTROŠKI ZBOR

(1. – 7. razred)

torek

17.45

dvorana

Marjanca Demšar

Matevž Trdan

ZAKONCI I.

2. poned.

20.30

po dogovoru

zakonca Rus

ZAKONCI II.

3. sreda

20.30

po dogovoru

zakonca Klinar

ZAKONCI sv. Eme

4. četrtek

20.15

sejna soba

p. Gregor

ZAKONCI

bl. Janeza Pavla II.

4. petek

20.00

sejna soba

p. Silvin

ZAKONCI

sv. Frančiška in Klare

po dogovoru

20.15

sejna soba

p. Bogdan

ŽPS

1. torek

19.45

dvorana

p. Gregor

Katehetski svet

4. nedelja

20.00

sejna

p. Gregor

Prenova v Duhu

sreda

20.00

dvorana

Marica Kušar

KARITAS

sreda

10.00-12.00

Karitas

Ana Stepančič

VEROUK za ODRASLE

torek

19.45

dvorana

p. Silvin

KATEHUMENAT

ponedeljek

18.30

sejna soba

p. Silvin

APOSTOLSTVO

Sv. Cirila in Metoda

september, januar, julij

 

dvorana

diakon Franci,

p. Zdravko

Še PDF oblika urnika: Verouk 2014-2015

  • Osnovno/srednje-šolski VEROUK pričnemo v ponedeljek, 8. septembra.
  • VPIS V PRVI RAZRED bo od 1. do 5. septembra v času uradnih ur v župnijski pisarni. S seboj prinesite krstni list ali družinsko knjižico.
  • Katehetska maša za družine veroučencev bo v nedeljo, 14. septembra ob 10h.
  • Predšolski verouk (3 – 6 let) se začne 2. oktobra.
  • Prek leta bomo za otroke organizirali DUHOVNE VIKENDE, kjer se bomo skupaj z animatorji učili živeti in poglobiti svojo vero.
  • Starši, povabite otroke k MINISTRANTOM, OTROŠKEMU PEVSKEMU ZBORU in FRANČIŠKOVIM OTROKOM, da se bodo čutili še bolj vključeni v življenje župnije!