Verouk 2013/2014

Devetletka 2013/2014

razred

dan

ura

učilnica

voditelj

PREDŠOLSKI (3-6 let)

torek

17.00-19.00

dvorana

ga. Majda

1.

torek

16.00

I.

s. Hermina

četrtek

17.00

I.

2.

ponedeljek

17.00

I.

gdč. Ana

sreda

16.00

I.

3.

PRVOOBHAJANCI

ponedeljek

17.00

II.

p. Gregor

torek

16.00

II.

STARŠI prvoobhajancev

pon./tor.

istočasno

sejna

p. Silvin

4.

ponedeljek

16.00

II.

p. Silvin

torek

17.00

II.

5.

torek

15.00

I.

p. Gregor

četrtek

16.00

I.

6.

četrtek

17.00

II.

ga. Sonja

četrtek

18.00

I.

7.

ponedeljek

18.00

I.

p. Bogdan

8.

ponedeljek

15.00

II.

p. Gregor

četrtek

18.00

II.

Srednješolci in študenti

skupina

dan

ura

prostor

Voditelj

9. r  + 1. l

torek

20.00

mlad. soba

p. Bogdan

srednješolci

ponedeljek

20.00

mlad. soba

p. Gregor

študenti

sreda

20.00

I.

p. Bogdan/Gregor

študenti FŠD

ponedeljek

20.00

dvorana

p. Bogdan

Druge skupine

skupina

dan

ura

prostor

voditelj

MINISTRANTI – mlajši

(2. – 7. razred)

torek

17.30

učilnica I.

Rok Šeme,

p. Bogdan

MINISTRANTI – starejši

po dogovoru

   

p. Bogdan

Frančiškovi otroci

petek

16.00

dvorana

p. Gregor

Frančiškov

svetni red (FSR)

3. sobota

17.30

učilnica I.

p. Silvin

FSR – mladi rod

3. nedelja

16.00

dvorana

p. Silvin

Biblična skupina

sreda

18.00

učilnica I.

p. Silvin

ŽUP. PEVSKI ZBOR

četrtek

20.00

dvorana

Cilka, Vlasta

in Kristina

MLADINSKI ZBOR

četrtek

20.00

učilnica II.

Jurij Štrbenk

OTROŠKI ZBOR

(1. – 7. razred)

torek

17.45

učilnica II.

p. Gregor

s sodelavci

ZAKONCI I.

2. poned.

20.30

po dogovoru

zakonca Rus

ZAKONCI II.

3. torek

20.30

po dogovoru

zakonca Klinar

ZAKONCI sv. Eme

4. četrtek

20.15

sejna soba

p. Gregor

ZAKONCI

bl. Janeza Pavla II.

3. petek

20.15

sejna soba

p. Bogdan

ZAKONCI

sv. Frančiška in Klare

po dogovoru

20.15

sejna soba

p. Bogdan

ŽPS

1. torek

19.45

dvorana

p. Gregor

Katehetski svet

4. nedelja

20.00

sejna

p. Gregor

Prenova v Duhu

sreda

20.00

dvorana

ga. Marica K.

Molitvena skupina

vsak dan

17.45

cerkev

ga. Grobovšek

KARITAS

sreda

10.00-12.00

Karitas

ga. Ana

VEROUK za ODRASLE

torek

19.45

dvorana

p. Silvin

KATEHUMENAT

po dogovoru

 

pisarna

p. Gregor