Skoči na vsebino

I. ADVENTNA NEDELJA, 2. december 2018 – NEDELJA KARITAS

I. ADVENTNA, 2. december – NEDELJA KARITAS

  •  15.00 – dekanijsko srečanje članov ŽPS na Ježici, predavatelj dr. Metod Benedik

PONEDELJEK, 3. december

V pisarni sprejemamo mašne namene za meseca december in januar 2019!

  • 18.00 – sestanek za starše 7. razreda

TOREK, 4. december

  • 10.00 – sestanek sodelavcev žup. Karitas

SREDA, 5. december

  • miklavz17.00 – sv. Miklavž bo obiskal otroke od 3. leta do vključno 3. razreda – prijav ne sprejemamo več! Starejši otroci bodo uprizorili poučno igro pod vodstvom katehistinje Sonje Lomovšek, pel bo OPZ

ČETRTEK, 6. december – sv. Miklavž

  • 18.00 – molitvena ura pred Najsvetejšim za nove duhovne in redovne poklice

PETEK, 7. december

  • 20.00 – tajništvo ŽPS

SOBOTA, 8. december – BREZMADEŽNO SPOČETJE DEVICE MARIJE; svete maše bodo ob 7h, 10h in 19h.

Po grehu Adama in Eve Bog ni hotel, da bi bilo človeštvo prepuščeno na milost in nemilost zlu. Zato si je zamislil in hotel Marijo, sveto in brezmadežno v ljubezni, da bi postala Mati človekovega Odrešenika… Usmiljenje bo vedno večje od slehernega greha in nihče ne more omejevati Božje ljubezni, ki odpušča.
(papež Frančišek)

II. ADVENTNA NEDELJA, 9. december

  • 10.00 – pri družinski maši sodelujejo veroučenci 3. razreda in njihovi starši, poje Otroški zbor

MARIJA ROMARICA bi v adventnem času rada obiskala šišenske družine, zato se kar pogumno prijavite na seznam v zakristiji ali pri katehetih – posebej vabljene družine prvo-obhajancev; poleg Marije lahko povabite v goste tudi patra ali katehistinjo!

VEČER ZA ODRASLE

V nedeljo, 16. decembra ob 20h nas bo obiskal akademik dr. Janko Kos, ki nam bo ob koncu Cankarjevega leta spregovoril o njegovem življenju in delu predvsem z vidika njegovega odnosa do krščanstva in Cerkve – bodite misijonarji in povabite še koga!

V KIOSKU dobite Družinsko pratiko ter Marijanski in namizni koledar za leto 2019.