Skoči na vsebino

II. ADVENTNA NEDELJA, 10. december 2017

PONEDELJEK, 11. december

  • V pisarni sprejemamo mašne namene za meseca januar in februar 2018!
  • 20.00 – Župnijski pastoralni svet

TOREK, 12. december

  • 19.45 – verouk za odrasle

PETEK, 15. december

  • 20.00 – zakonska skupina

SOBOTA, 16. december

  • 17.00 – obvezna priprava za dosedanje in nove kolednike (glej spodaj!)
  • 19.00 – začetek božične devetdnevnice
  • 19.45 – odhod mladinske skupine na predbožično spoved v župnijo Poduti

ZAHVALA: v imenu staršev otrok, ki jih je prejšnjo nedeljo obdaril sv. Miklavž, se zahvaljujem dramski skupini, ki je pod vodstvom katehistinje Sonje Lomovšek zaigrala zgodbo o očku Martinu,  in angelskim glasovom otroškega zbora, ki ga vodita Matija Brenčič in Katarina Bartolj.

KOLEDOVANJE otrok po domovih bo potekalo v torek, 26.12. in v torek, 2.1.2018 med 14. in 17. uro; na svojem pohodu bodo prinašali blagoslov Novorojenega in zbirali darove za misijone. Če želite, da vas obiščejo, se prijavite v zakristiji ali na info@zupnija-siska.si.

V KIOSKU dobite Družinsko pratiko ter Marijanski in namizni koledar za leto 2018.

III. ADVENTNA NEDELJA, 17. december

  • 10.00 – pri družinski maši sodelujejo veroučenci 2. razr. in njihovi starši
  • Draveljski skavti nam bodo prinesli Luč miru iz Betlehema, ki bo gorela pod korom vse do Božiča (s seboj prinesite steklene posodice, v katere boste vložili novo svečo ali pa jih boste kupili v cerkvi).
  • 14.30 – srečanje in sv. maša za skupnost Vera in luč

Adventna akcija Otroci za otroke – veroučenci bodo zbirali denar za otroke v revnih misijonskih deželah. Misijonsko središče je v ta namen izdalo Adventni koledar, ki za vsak dan prinaša misel iz evangelija ter zgodbo, ki ima vzgojno-pastoralni pomen. V sredini je načrt za škatlico za darove, ki jih bodo otroci položili pred Jezusa v jaslicah na praznik Svetih treh kraljev (kovance, prosimo, zamenjajte v bankovce!)

V nabirki na I. adventno nedeljo ste prispevali 1.622 – hvala za vaše darove, ki bodo preko prostovoljcev Karitas dosegli pomoči potrebne!