Skoči na vsebino

III. ADVENTNA NEDELJA, 11. december 2016

PONEDELJEK, 12. december

 • 17.00 – sestanek za starše 4. razreda
 • 20.00 – sestanek ŽPS

ČETRTEK, 15. december

 • 20.00 – predpraznične vaje za Župnijski pevski zbor, na katere vabimo vse redne in izredne pevce!

PETEK, 16. december

 • 17.00 – odhod 6. in 7. razreda na duhovni vikend na Brezje (vodi p. Silvin)
 • 19.00 – začetek božične 9-dnevnice

SOBOTA, 17. december

 • 9.30 – za čiščenje cerkve so na vrsti starši veroučencev 4. razreda
 • 10.00 – božične delavnice za osnovno-šolske otroke bo v spremstvu animatorjev vodila Helena Crček (dvorana)
 • 17.00 – obvezna priprava za stare in nove KOLEDNIKE
 • 19.00 – skavti nam bodo ob koncu maše prinesli Luč miru iz Betlehema, ki bo gorela pod korom vse do božiča (s seboj prinesite steklene posodice, v katere boste vložili novo svečo ali pa jih boste kupili v cerkvi).

 

*  *  *  *  *

IZ KATOLIŠKIH REVIJ – v decembrski številki Ognjišča si lahko preberete intervju z dr. Kozmo Ahačičem, jezikoslovcem, zaslužnim za spletni portal Fran.si; v novi izdaji tednika Družina pa je kot osebnost tedna predstavljen Drago Arko, violinist in ravnatelj glasbene šole v Zavodu sv. Stanislava – obema šišenskima župljanoma s ponosom izrekamo čestitke!

IV. ADVENTNA, 18. december

 • 8.30 – sprejem Luči miru
 • 10.00 – sv. mašo oblikujejo veroučenci 5. razreda in njihovi starši, poje Družinski bend; otrokom bomo delili tudi paketke z ogljem in kadilom za blagoslov dóma na sveti večer, za ostale pa bodo naprodaj v kiosku!
 • 14.30 – srečanje in sv. maša za skupnost Vera in luč
 • 19.00 – birmanska maša
 • 20.00 – večer za starše birmancev z gostjo dr. Polono Vesel Mušič, ki bo spregovorila o vlogi staršev in botrov v pripravi na sv. birmo; vabljeni tudi drugi!
 • 20.00 – skupne vaje za pevski zbor in orkester za polnočni program (v cerkvi na koru)

 

ZAHVALA: V imenu staršev otrok, ki jih je prejšnjo nedeljo obdaril sv. Miklavž, se zahvaljujem dramski skupini, ki je pod vodstvom katehistinje Sonje Lomovšek zaigrala zgodbo o Kresničku,  in angelskim glasovom otroškega zbora, ki ga vodita Matija Brenčič in Katarina Bartolj – Bog vam povrni!

KOLEDOVANJE po domovih bo potekalo v poned., 26.12. in v nedeljo, 1.1.2017 med 14. in 17. uro. Če želite, da vas obiščejo koledniki, se  prijavite v zakristiji ali na info@zupnija-siska.si