Skoči na vsebino

NEDELJA SVETE DRUŽINE, 27. december 2015

 • 10.00 – pri družinski maši bo posebni blagoslov otrok
 • 14.00 – naši KOLEDNIKI bodo pod vodstvom p. Gregorja obiskovali domove družin in posameznikov (ki se bodo prej prijavili na seznam v pisarni ali na tel. 01/583-72-70), blagosla-vljali njihove jaslice in zbirali darove za misijonarje.
 • 19.00 – orgelska maša: Veronika Celarc bo v božičnem programu zaigrala dela F. Peetersa, J. Brahmsa, M. Regerja in M. Dupréja.

PONEDELJEK, 28. december

 • V pisarni že sprejemamo mašne namene za mesec februar 2015!

SREDA, 30. december

 • 20.15 – zakonska skupina sv. Eme

ČETRTEK, 31. december – drugi sveti večer

 • 19.00 – zahvalna sveta maša, po kateri vas vabimo v dvorano na silvestrsko zdravico in izmenjavo novoletnih voščil!

V novem letu vam želimo
obilo zdravja in moči
za izpolnjevanje vašega poslanstva ter zaupanja
v Božjo previdnost!

PETEK, 1. januar 2016Marija, Božja Mati in svetovni dan miru;

 • svete maše bodo ob 7h, 10h in 19h.
 • 18.00 – češčenje Jezusovega usmiljenega in Marijinega brezmadežnega srca

2. NEDELJA PO BOŽIČU, 3. januar

 • 14.00 – koledniki bodo še drugič obiskali domove
 • 19.00 – poje Mladinski zbor
 • 20.00 – božični koncert vokalne skupine Voc8, ki jo vodi dirigentka našega mladinskega zbora Lea Bartha – vabljeni!

PRISRČNA ZAHVALA vsem, ki ste pomagali pri pripravi božičnega praznovanja: Marici Kušar in njenim sodelavcem pri okraševanju, Jakobu Vrhovcu in pomočnikom-ministrantom pri postavljanju jaslic; Sonji Lomovšek in dramski skupini za božično igro, Vlasti Rus in Veroniki Bartolj za otroški orkester, Dragu Arku za polnočni orkester, sopranistki Pii Brodnik ter vsem pevcem, organistom, pevovodjem in ministrantom za lepo liturgijo! Hvala tudi za vsa napisana in izrečena voščila in darila, ki ste jih namenili naši samostanski skupnosti.

DUHOVNI VIKEND ZA FRANČIŠKOVE OTROKE (in vse, ki bi to radi postali) bo od 8. do 10. januarja 2016 v Velesovem na Gorenjskem skupaj z otroki in animatorji iz ljubljanske in primorske regije – prijavnice dobite pri p. Gregorju in jih oddate do 4.1.2015!