Skoči na vsebino

Šmarnična premišljevanja – vabilo

Vabimo vas, da skupaj oblikujemo mesec maj v čast Marije. Zato predlagamo, da si izberete eno temo za šmarnično premišljevanje. Premišljevanja bodo v maju ob 19. uri v župnijski cerkvi sv. Frančiška v Šiški pred začetkom svete maše.

Namen letošnjega kroga šmarničnih razmišljanj je bogatitev v dobrih spoznanjih in izkušnjah usmiljenja. Izberete lahko enega izmed naslovov, v zakristiji pa se lahko prijavite. Od torka, 19. 4. zvečer boste v zakristiji dobili tudi gradivo.

Izbrani naslov in besedila so smernice. Naslov lahko tudi spremenite, a upoštevati je potrebno smer – smisel naslova. Če bi naslov spremenili ali prilagodili nam to čim prej sporočite.

Hvala vam za vaše sodelovanje. Pri pripravi premišljevanj bodimo povezani v molitvi.

Premišljevanja naj ne bodo daljša od 7 minut.

Teme in datumi so v tej priponki,

smernice oz. gradivo tukaj

dnevi in govorniki pa tukaj.

p. Gregor Kos